Môj "mačací tím" tvorí trojica vynikajúcich kocúrov plemena Devon Rex,  Fe lix , Rudy a    Hugo  , trénovaných pre felinoterapeutické aktivity. Kocúri pochádzajú zo špičkového chovu chovnej stanice Mystery Fortuna.  Vďaka svojim schopnostiam získali certifikáciu Nezávislého chovateľského zväzu Mladá Boleslav, ktorý je považovaný za "nestora" českej felinoterapie.

Žijú v interiéri v mojej domácnosti,  sú v 100% zdravotnom stave a pod  pravidelným veterinárnym dohľadom.

Novinky

15.11.2019 00:00
Ďakujem pani Csókovej z časopisu Pes a mačka za...
27.06.2019 00:00
Teším sa, že som sa mohla so svojimi skúsenosťami...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

Rudy je pokojnejší, tichší a veľmi vnímavý. 

Má unikátnu schopnosť poskytovať upokujujúcu, terapeutickú masáž prednými labkami, pokiaľ si s človekom vytvoril dôvernejší vzťah. Jeho neobvykle belasé oči na tmavom podklade srsti pôsobia fascinujúco.

 

Cerifikát_Rudy.pdf (318,4 kB)

PP_Rudy.pdf (293,6 kB)

 

 

 

 

Felix je extrovert, s veľmi milou a aktívnou osobnosťou, výrazným hlasovým prejavom až schopnosťou "rozprávať sa" s človekom. Má exotický vzhľad pripomínajúci škriatka s výraznou kresbou tváre, obrovskými udivenými zelenými očami a "XXL" ušnicami.

 

Cerifikát_Felix.pdf (330,2 kB)

PP_Felix.pdf (307 kB)

 

 

 

 

Hugo je mačací "fenomén" - komunikatívny, neuveriteľne oddaný a prítulný, pritom nevtieravý, hravý, bez známok bojazlivosti. Svoju náklonnosť k ľuďom okamžite prejaví hlasným pradením - často už len pri jeho oslovení, a od Rudyho prebral schopnosť mačacej masáže.

Cerifikát_Hugo.pdf (323,2 kB)

PP_Hugo.pdf (329,8 kB)

Kontakt

Viera Hajnalová +421 903 304 384 v.hajnalova@felinoterapia.sk